Antalya Cam Balkon Fiyatları

Antalya Cam Balkon Fiyatları

Son yıllarda giderek daha çok tercih edilen cam balkon evlerinizde dört mevsim balkonda oturma keyfini yaşamanızı sağlamaktadır. Uygun cam balkonu seçmek için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki mevsimlik olarak bu işi yapan firmalardan uzak durmak olmalıdır. Antalya cam balkon yaptırmak istediğiniz firmanın bu konuda yetkin ve tecrübe sahibi olması oldukça önemlidir. Cam balkon alanında hizmet veren Ofz Yapı size en uygun cam balkonu sunmak için çalışmaktadır

Antalya Cam Balkon Türleri

Katlanır cam balkon geleneksel olarak kullanılan balkon camlarına göre daha az yer kaplamaktadır. Bu sebeple de küçük balkonlar için daha geniş bir kullanım alanı sağlamaktadır. Ayrıca, kullanımı kolay ve pratiktir. Bir başka cam balkon türü ise sürmeli olandır. Bu cam balkon sisteminde beş farklı ray sistemi bulunmaktadır ve katlanır olana göre daha da fazla yer tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca, yağmur, toz ve karın balkona girmesini önlerken özel mekanizması sayesinde hırsızlığa karşı da bir koruma sağlamaktadır. antalya cam balkon fiyatları Isıcamlı cam balkon ise soğuk ve sıcak havada yalıtım sağlayarak konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Ayrıca, ikili camdan oluşması ve ısı izolasyonu sağlaması sebebiyle yaz kış kaliteli bir kullanım imkânı sunması sebebiyle son dönemde en çok tercih edilen cam balkon türlerinden biri olmuştur. Tüm bu cam balkonların fiyatları en başta kullanılacak alanın metre karesi olmak üzere pek çok faktör baz alınarak belirlenmektedir.

Müşteriler için cam balkon yaptırırken en önemli kriter uygun maliyetli olmasıdır. Bu bağlamda, katlanır, sürmeli ya da ısıcamlı cam balkon gibi farklı seçenekler sunulmakta ve yapılacak seçime göre Antalya cam balkon fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ayrıca, yapılacak alanın büyüklüğü de maliyeti etkilemektedir. Fiyatı etkileyen diğer parametreler ise kullanılan camın kalitesi, seçilen camın rengi, alüminyum doğramaların kalitesi ve bu alüminyum doğramaların içerdiği demir oranıdır. Ayrıca, Antalya cam balkon dış etkenlerle temas halinde olacağı için kullanılacak tekerlekler ve aksamları oluşturan malzemelerin paslanmaz olması uzun süreli kaliteli bir kullanımın sağlanabilmesi için önemli bir husustur ve bu da ödenecek miktarı etkilemektedir.