Antalya Cam Balkon Sistemleri

Antalya Cam Balkon Sistemi

Cam balkon; temperli yani güçlendirilmiş camların, dikey bir şekilde sürülerek ya da katlanması ile açılıp ve kapanan bir sistemdir. Evlerde ve iş yerlerinde kullanımı bakımından sıklıkla tercih edilir. Genellikle soğuğa, yağmura ve toza dayanıklı olup, mevsimsel şartlara uygunluk sağlayan ürünler ile hizmet sunan Ofz Yapı, Antalya cam balkon sistemlerinde müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Cam balkonlar iki çeşit olup uygun olan yerlere montajı yapılmaktadır. Firmamız uzman kadrosu ile öncesinde fizibilite çalışması yapıp ev ya da iş yerlerinde montaj yapılacak bölgeleri inceleyerek gerekl ölçüleri almakta, söz konusu ürün hazırlandıktan sonra montajını gerçekleştirmektedir.

Katlanır Cam Balkon Sistemi

Katlanır cam balkon, mil üzerinde bulunan sürgülü tekerlek ile kullanılır. Montajı oldukça basit kullanımı ise uzun sürelidir. Ustalar ürünleri teslim etmeden ilkantalya cam balkon sistemleri kullanımlarını kendileri yaparlar. Böylece montaj ya da ürün kaynaklı sıkıntılar yerinde çözülüp ürün öyle teslim edilir. Ev ve iş yerlerinde hem dekoratif açıdan hem de yalıtım açısından oldukça kullanışlı, bakım ve temizliği kolaydır. Antalya cam balkon sistemleri ile balkonunuzu sadece yazın değil kışın da kullanın.

Sürme Cam Balkon Sistemi

Sürme cam balkon sistemleri de katlanabilen sistemler gibi istek doğrultusunda tercih edilmektedir. Katlanabilir Antalya cam balkon sistemlerinden bir fark olmaksızın, sadece yapısal ve montaj olarak küçük farklılıkları bulunur. Sürme cam balkon sistemlerinin iki çeşidi vardır ama kullanım amaçları genellikle aynıdır.

Eşiksiz Sürme

Dar balkonlarda, iş yerlerinde iç bölüm ve dış mekanlarda tercih edilir. Güçlü ve sağlam yapısı ile şiddetli hava koşullarına dayanıklıdır. Kanatlarına takılan kilit, güvenliği ön plana çıkarmaktadır. Katlanmama tercihi ile perde vb. dekoratif uygulamalar için tercih edilmektedir.

Eşikli Sürme

Bu sistem, balkon, bahçe, vitrin ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Diğer sistemlere nazaran farkı belli ölçülerde mekanlara uygulanmasıdır. Yüksekliği 240 cm, cam kalınlığı ise 8mm temperli camdan yapılmaktadır. Paslanmayan malzemelerden üretilip, kolay kırılmayan bir yapıya sahiptir. Kırıldığında ise küçük parçalara ayrılıp düşeceğinden, kazalarda yaralanmaların önüne geçilmiştir. Sessiz oluşu, ayarlanabilir tekerlekleri ve paslanmalara karşı dayanaklı olması nedeniyle Antalya cam balkon  ürünleri arasında sıkça tercih edilmektedir.

Kullanım Seçenekleri

Normal kapılar gibi açılma alanı kaplamadığından, yerden tasarruf etmek isteyenler, Isı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu sağlamak isteyenler, estetik bir görünüm isteyenler, kar, toz ve yağmura dayanaklı olması sebebi ile tercih edenler için uygundur. Ofz Yapı her türlü Antalya cam balkon taleplerinizde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.